Webové aplikace

Vytvořené webové aplikace:

SEJONG Czech s.r.o.

Výroba výfukových systémů a tlumičů do výfuků. Ddržitel 5stars v hodnocení kvality dodavatelů Hyundali Motor Czech s.r.o. Společnost SEJONG Czech s.r.o. je dceřinou firmou nadnárodní společnosti SEJONG INDUSTRIAL CO. LTD., která je přítomna na všech významných automobilových trzích. Byla založena v roce 1976 v Ulsanu v Koreji. Od té doby se stala jedním z významných výrobců výfukových systémů a tlumičů na světě.

 

 

Zámek Šilheřovice

Zámek se nachází v klidné lokalitě vesnice Šilhéřovice, pouze 13 km z centra Ostravy a zhruba 1 km z hraničního přechodu Chalupki (PL). V roce 2008 Zámek Šilheřovice změnil svého majitele a byla zahájena jeho rozsáhlá rekonsktrukce, a to nejen exteriéru,ale také interiéru. V současné době je zámek částečně přístupný veřejnosti pro konání komerčních akcí, hostin, svateb, recepcí, plesů apod.

 

Apartmány Kaprun

Ubytovací zařízení  Nikolaus-Gassner-Straße  v KAPRUNU Kaprun (800 m.n.m.). Městečko na úpatí Kitzsteinhornu. Nabízí lyžařské i turistické vyžití  pro rodiny s dětmi v oblasti Maiskogel a pro náročnější na alpských ledovcích. Za shlédnutí stojí i vysokohorská přehradní nádrž Mooseboden. Lyžařský region Kaprun-Zell am See nabízí přes 60 lanovek a vleků, permanentku na 130 km sjezdovek, garanci dobrých sněhových podmínek (ledovcová oblast).

 

 

Dětský domov SRDCE

DD SRDCE funguje na území města Karviná od roku 1993, kdy došlo k rozdělení původní Zvláštní školy internátní na DD SRDCE a Zvláštní školu. V internát Zvláštní školy bylo ubytováno až 143 dětí. Prostorové podmínky budovy internátu, zprovozněné v roce 1969 byly nevyhovující a neumožňovaly poskytovat takovému množství dětí dostatečné podmínky pro náhradní výchovnou péči. V současné době má DD SRDCE kapacitu 48 dětí v 6 rodinných skupinách. Vedení DD SRDCE připravilo již v počátcích fungování DD SRDCE „Projekt samostatného bydlení s přiměřeným dohledem u dětí z rodinných buněk DD SRDCE.

 

Ormonde Organics International s.r.o

Ormonde Organics International je jedním z hlavních mezinárodních hráčů v oblasti poskytování specializovaných enviromentálních služeb. Poskytujeme našim zákazníkům enviromentální služby, které si drží nejvyšší evropské standardy. Skupina Ormonde Organics má patnáctileté zkušenosti v oblasti těchto speciálních služeb a nabízí je v Irsku, střední a východní Evropě. Všechny klíčové aktivity jsou řízeny z České republiky, Slovensko, Polsko a Irska.

 

Federace dětských domovů ČR

FDD ČR, která je součástí FICE, je profesní organizací sdružující především pracovníky zařízení pro výkon ústavní výchovy (dětské domovy, výchovné ústavy, diagnostické ústavy). Jejími členy se mohou stát i všichni další zájemci o spolupráci v rámci pomoci dětem z těchto zařízení náhradní rodinné péče. Federace dětských domovů je součástí jediné mezinárodní organizace sdružující pracovníky z oblasti výchovy mimo vlastní rodinu. Hájí práva dětí, a to především těch, jejichž psychický, fyzický a sociální vývoj je v důsledku nepříznivých podmínek ohrožen, zejména pak dětí sociálně znevýhodněných (děti z rodinného prostředí s nízkým sociálně kulturním postavením, ohrožené sociálně patologickými jevy a děti, u nichž byla nařízena ústavní výchova nebo uložena ochranná výchova).

 

GLOBAL NETWORKS s.r.o.

Global Networks se zaměřuje na přilákání investorů ve spolupráci s městem a dalšími regionálními orgány. Vyvinul silný vztah s městem Ostrava a jeho jednotlivých správ.

 

 

Irish Cultural Festival 2011

 

Každoroční koncert Irského kulturního festivalu plný irské hudby, tance a vůbec všeho, co k Irsku neodmyslitelně patří. Účinkovat budou hudební skupiny z Irska a České Republiky, hrající veškeré typy Irské hudby. Díky našemu generálnímu sponzorovi OSTRAVA !!! můžeme v tomto roce s potěšením nabídnout milovníkům irské hudby a kultury i další "FREE" koncert, což ukazuje společný zájem organizátora akce Jasona Fitzgeralda a města Ostravy udělat z Ostravy multikulturní město, pojímající všechny zvyky a tradice s otevřenou náručí.

 

 

Českomoravský odborový svaz Školství

Krajská rada odborového svazu pracovníků ve školství Moravskoslezského kraje se zabývá hledáním společné cesty pro lepší a kvalitnější školství.

 

 

Investice do rozvoje vzdělávání

Hlavním cílem projektu je implementace myšlenek vědy a výzkumu (VaV) do širokého povědomí a tím dosažení cílené systematické odborné vzdělávání studentů VŠ, akademických pracovníků VŠ, ostatních pracovníků VŠ a zájemců o VaV činnost na VŠ.

 

Centillion Environment & Recycling

 

Posláním je poskytovat kvalitní inovativní služby v oboru recyklace a zpracování elektronického odpadu, které překračují požadavky zákazníka a využitím získaných zdrojů zároveň chránit životní prostředí.

 

Spolek Občanek Dohalic

Obce Dohalice je tvořeno katastrálními územími Dohalice a Horní Dohalice.
Dohalice leží v severozápadní části okresu Hradec Králové, jenž se nachází ve střední části východních Čech. Okolí obce rozkládající se v nadmořské výšce od 249 m n.v. na lukách při potoce západně od Dohaliček, po 284 m n.v. severovýchodně od Horních Dohalic, náleží do povodí říčky Bystřice, která obcí protéká. Místní ženy a dívky si vytvořili vlastní  stránku s názvem „Spolek Občanek Dohalic“,kde zveřejňuji své postrahy z denního života.

    Restaurace Vlaštovka

Na pravém břehu řeky Ostravice v blízkosti Mostu Miloše Sýkory vyrostl v roce 2011 moderní polyfunkční dům. V přízemí této krásné budovy se uhnízdila VLAŠTOVKA –  RESTAURACE s příjemným dynamickým interiérem, výbornou kuchyní, letní zahrádkou, salónkem a milou obsluhou. Kousek od nás najdete fotbalový stadion Bazaly, Slezskoostravský hrad, Vyhlídkovou věž ostravské radnice a ZOO Ostrava. Jméno restaurace Vlaštovka vzniklo podle tvaru střechy domu.