Průmyslové počítače

Společnost RITEX s.r.o. pro Vás ve spoupráci s Global Networks a Centillion Environment & Recycling pro Vás připravuje nabídku repasoaných průmyslových počítačů. které obstojí i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách. Věškerý hardware je důkladně vyčištěn a testován ve Velké Brtánii a následně prochází zátěžovými testy a instalací nového operačního . Tímto procesem je zajištěna vysoká kvalita nabízeného zboží za zlomkovou cenu. V rámci programu RE-duce, RE-use, RE-cycle jsme schopni nejen zajistit prodej těchto špičkových průmyslových počítačů, ale zajistit i pronájem a kompletní on-site servis.
V případě zájmu o tyto spolehlivé a vysoce výkonné průmyslové počítače kontaktujte společnost RITEX s.r.o. pomocí kontaktního formuláře.

Toughbook CF-18 je v první řadě odolný vůči nárazům, prachu, písku, stříkající vodě, vybracím a mrazu (vyhřívaný HDD) nebo neopatrnému zacházení. Tato extrémní odolnost je doplněná velmi zajímavým i když na první pohled mohutným pogumovaným designem. 

Všechny konektory a porty jsou chráněné a obal je tvořený tvrzenou gumou a magnesivým krytem. Často je možné tento a podobné modely Toughbooků vidět ve většině amerických válečných filmech.

 

PřílohaVelikost
Produktový list 1016.87 KB